Ogłoszenia:
- Wszystkie linki zostały dodane do menu~ Mamy nadzieję, że wędrowanie po naszym blogu znów będzie dużo łatwiejsze :3

sobota, 29 marca 2014

Notka informacyjna #4

  Wszystkiego najlepszego! 24 marca minęły nam 2 lata bloga (oczywiście znowu o tym zapomniałyśmy...).
Rani111 | Qaszka | Razem
Obowiązków ciąg dalszy, czyli o braku czasu... 
Naszą tradycją już jest przepraszanie za brak postów, ale musimy zrobić to jeszcze raz i to pewnie jeszcze nie ostatni... Po prostu szkoła niezwykle nas wymęcza, a szczególnie dojazdy... Do tego, jak przystało na liceum, pojawiło się też dużo testów, nikomu do niczego tak naprawdę niepotrzebnych (np. taka historia: daty, dowódcy, wojska, oddziały i inne kompletnie nieprzydatne i nieciekawe rzeczy...), no i jeszcze musimy robić prace plastyczne, ostatnio nam ich nawet doszło i jeszcze męczy nas konkursami... (za taki jeden to się można pochlastać, po prostu nas pan wspomina o nim średnio 2 razy na lekcje...)

Makrela?!
To jest Lisel, poduszka-makrela naszej koleżanki, potatoking (cii, my tego tu nie wstawiałyśmy xD). Raz przyniosła ją do szkoły, no ale takie rzeczy często się zdarzają. xD Przynajmniej jest ciekawie (jak nie ma historii, to śpiewają o tym kolędy xD).

Shumikon
Prawie miesiąc temu byłyśmy na Shumikonie, taki mini konwent, ale było fajnie. :) Co z tego, że tak naprawdę byłyśmy tylko na dwóch rzeczach. xD Niestety nie chciałyśmy wracać po nocy, a stoisko komikslandii aż za bardzo nas przyciągnęło. xD 
O dziwo trafiłyśmy tam za pierwszym razem, co jest nowością, i niemalże od razu spotkałyśmy naszego kolegę.
Rysowany przez Rani w McDonaldzie na szybkiego (oczywiście, że tak wygląda, jest identyczny xD)
Jak zapewne się domyślacie, to pierwsze co zrobiłyśmy, to oblegałyśmy wyżej wymienione stoisko, jednak kupiłyśmy tylko jeden los - czyli przypinkę. Było za dużo ludzi, później dopiero tam wróciłyśmy.
W końcu nadszedł czas panelu, na który chciałyśmy koniecznie pójść - panel o Shingeki!
...
Okazało się, że trwał z 15 minut, jedyne czego się "dowiedziałyśmy", to to że Jaeger czyta się "jager" (nie przez "e", tylko przez "a"...). Chociaż był prowadzony przez miłych panów w gajerkach, szkoda, że same chyba więcej wiemy niż oni... Później była przerwa, no i potem Op & Ed i rozpoznawanie postaci ze screenów. W pierwszym zajęłam pierwsze miejsce, a w drugim drugie, co łącznie dało mi 50 zł na stoisko komiskalndii. :D Do tego dobrze się bawiłam i poznałam kilka nowych osób. :)
Ostatecznie wylądowałyśmy na stosiku komiskalndii i jak się dowiedziałyśmy sprzedawcy nie mieli czasu na cokolwiek, a myśleli, że będzie zupełnie inaczej. xD Nakupowałyśmy trochę losów, plakatów i innych bzdetów.
To może zaczniemy od przypinek
Qaszka
Rani

Plakaty
Qaszka
Rani

Qaszki zakupy za wygraną xD

Próbowanie nowych rzeczy
Ostatnio poświęciłyśmy się nowemu projektowi, na razie wam nie powiemy, o co chodzi. Jednak postanowiłyśmy w tym celu sprawdzić parę rzeczy i spróbować czegoś nowego. Przede wszystkim zajęłyśmy się próbowaniem napoi. Tak więc kupiłyśmy sobie bubbletea.
 
 Popijając je i jedząc frytki z Burger Kinga, zobaczyłyśmy nasze koleżanki z klasy, które były dwa piętra niżej (ach, ta galeria), ale po usilnym machaniu Qaszki, zdołały nas zauważyć i nam odmachały. xD
No i byłyśmy także w Starbucksie. :)
A tak przy okazji nawiedził nas tytan tak wielki, że aż sięgał głową ponad stół. xD

Zakupy przez internet
To już w sumie zdarzyło się już dosyć dawno, ale zamówiłyśmy sobie bluzy z SnK.
 
No i naszyjnik Qaszki. xD
 

Ale ten post nam wyszedł zdjęciowy ;P Jeszcze raz dziękujemy za kolejny rok z nami. :)

1 komentarz:

  1. Lalala wracajcie szybko. I jeszcze jedno, kiedy będzie kontynuacja opowiadania Beautiful Love? Czekam i czekam z niecierpliwością

    OdpowiedzUsuń

Małe zasady
- Komentować może każdy, nawet użytkownik anonimowy
- Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona
- Odpowiadamy na komentarze, jeżeli istnieje taka możliwość (Czasem na krótkie komentarze nie da się odpowiedzieć)
- Jeżeli nie zastosujesz tzn. "chamskiej reklamy", możesz umieścić link do swojego bloga w komentarzu (Chamski spam będzie usuwany)

Haruhi Suzumiya