Ogłoszenia:
- Wszystkie linki zostały dodane do menu~ Mamy nadzieję, że wędrowanie po naszym blogu znów będzie dużo łatwiejsze :3

czwartek, 23 stycznia 2014

Portret w czerni


Tytuł "Portret w czerni" zaproponowała moja mama, tak więc tak to tu nazywam.
Miałam dodać to wczoraj, jednak nie chciało mi się włączać tabletu, by zrobić zdjęcie, a jak dziś włączyłam, to zaczęłam sobie grać w gry. Nowych leveli mi z aktualizacjami pododawali, to tera będę miała w co grać. xD
Przy okazji to pierwszy rysunek w moim szkicowniku. :D

9 komentarzy:

 1. GINIE WSZECHMOGĄCY. X.X Zróbże coś z tą czcionką, bo prawdopodobnie zaraz mi wypali oczy. NAPRAWDĘ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze: ZRÓBCIE, na blogu są dwie autorki, więc poza Qaszką, pojawiam się jeszcze ja ;)
   Po drugie: Dziękuję za zwrócenie uwagi, w ten sposób na pewno postaramy się jak najszybciej zająć nowym szablonem, najpierw tylko musimy przetrwać szkolne problemy związane z nadmiarem testów i 2 godzinnym dojeżdżaniem do niej i z niej ;)

   Usuń
  2. Przykro mi, nie zwracam uwagi na to, czy autorki są dwie, czy jedna, kiedy nie da się czytać. Cóż, taka natura: Amaterasu wchodzi na blogaska -> nie da się czytać -> wypisuje swoje żale w komciu, bo tak.

   Usuń
  3. *Bloga i to akurat jest nieco chamskie ;) Bo najpierw wypada zapoznać się z treścią ;) Sama miałam okazje obejrzeć twojego bloga i cóż... czytać też nie mogę, ale nie robię z tego afery ;) I tu też wina szablonu, bo jest niedopasowany do popularnych wymiarów monitorów i po prostu ucina mi tekst, więc cóż... Najbardziej fer jest najpierw zapoznać się z treścią bloga, a potem krytykować ;) (Tym bardziej, że zielony nie był tak strasznie rażący, na dużo gorszym odcieniem tego koloru posługuje się w postach informacyjnych XD)

   Usuń
  4. Jeżeli panienka nie zna slangu Internetowego, to proszę nie poprawiać.
   Ha! Ale na rozdzielczość mniejszą niż 1366x768 jest łatwy i przyjemny sposób, bo jednoczesne wciśnięcie klawiszy ctr i - nie jest aż tak wymagające jak kopiowanie całego tekstu to Worda.
   Ale wiesz zielony + cień = kompletna porażka.
   Zresztą każdy kolor + cień = kompletna porażka. x.x

   Usuń
  5. Ha! Ktoś nie zna pojęcia "blogasek" i w jakich wypadkach jest on używany ;)
   Cóż, przy sprzęcie który działa cudem, ten sposób wcale nie jest prostszy niż włączenie worda na normalnym komputerze~ Zresztą kto powiedział, że notatnik nie wystarczy ;)
   Mimo wszystko dziękuję za zwrócenie uwagi, przez co mogłyśmy się zmobilizować i zrobić jakiś porządniejszy szablon ;) Poza tym, w naszym osobistym przekonaniu cień z tego poziomu, jaki jest na blogu wcale nie jest rażący w oczy, jest raczej czymś w stylu poświaty wokół tekstu, która go wybija ;) W końcu to jest rola cienia w grafice przy tekstach~ :)

   Usuń
  6. Ajaja kobietki, nie kłóćcie się :) Czytam wasze opowiadania zarówno Qani, Rani jak i Amaterasu. Wiem, że jesteście miłe i fajne, więc po co Wam te spiny o szablon? Każdemu się noga może powinąć, a teraz najnowszy wygląd jest po prostu świetny :) Gratuluje Wam obu za osiągnięcia i proszę się już więcej nie wykłócać, bo szkoda na to patrzeć :)

   Usuń
 2. Zielony na czerwonym. No, genialne zestawienie kolorów. A później płacz, bo mało czytelników, komciów lub coś w tym stylu. Skoro tego czytać się nie da...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że kolory nie są zbyt zbawienne, jednak nasz okrojony czas nie pozwala nam ciągle zmienić szablonu, to jednak postaramy się zrobić w ten weekend :) (Cudem w poniedziałek nie ma sprawdzianów) Co do rozpaczania, to nigdy nie prosiłyśmy o komentarze i nie rozpaczałyśmy, że mamy mało czytelników. W naszym przypadku raczej cieszymy się z każdego jednego z nich ;)
   Wracając do kolorów, myślę, że osoby, które chcą czytać tego bloga i przeglądają zakładki, zawsze potrafią znaleźć rozpiskę, jakie szablony tutaj widniały i uwierz mi, ten zestaw kolorów jest jeszcze w grupie mniej "oczojebny" ;)

   Usuń

Małe zasady
- Komentować może każdy, nawet użytkownik anonimowy
- Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona
- Odpowiadamy na komentarze, jeżeli istnieje taka możliwość (Czasem na krótkie komentarze nie da się odpowiedzieć)
- Jeżeli nie zastosujesz tzn. "chamskiej reklamy", możesz umieścić link do swojego bloga w komentarzu (Chamski spam będzie usuwany)

Haruhi Suzumiya