Ogłoszenia:
- Wszystkie linki zostały dodane do menu~ Mamy nadzieję, że wędrowanie po naszym blogu znów będzie dużo łatwiejsze :3

piątek, 24 sierpnia 2012

Kitsune


Już zaczynałam tęsknić za rysowaniem kimon (minął prawie miesiąc od kiedy ostatnio rysowałam jakiś porządny obrazek z postacią/postaciami ubranymi w kimono!), że, tak więc i oto jest! Rysunek przedstawia lisicę o dziewięciu ogonach, o kitsune można było przeczytać w moim artykule. Tak jeszcze o tym rysunku to napiszę, że narysowanie go zajęło mi z 10 godzin, czyli normalka.

3 komentarze:

 1. Śliczny rysunek C: Bardzo mi się podobają kolory i to ciepło światła w takim malutkim fragmencie... No, po prostu bardzo mi się podoba i ma taki fajny klimat, czego nie da się już opisać słowami ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, cieszę się, że ci podoba, w końcu trochę pracy przy nim było ;D Aczkolwiek szczerze mówiąc to mi już niespecjalnie się podoba... (klasyk, zawsze tak mam podoba mi się, następnego dnia już nie bardzo, ale większość rysunków nie podoba mi się tuż po ukończeniu, więc to i tak cud, że tak długo wytrwał...)

   Usuń
 2. Witaj! jestem tu z zapytaja :)
  przejrzałam wszystkie rysunki i uważam że są świetne, ale uderza mnie w nich taka nieautentyczność, nie przypomina mi to też anime które kocham. Ale cienowanie przednie :) ja co prawda także rysuję ale noga ze mnie jeśli chodzi o cieniowanie :)
  Nie bierz mi za złe, ja wyrażam opinię :)))
  (a tak wgl. to w zodiakach czekam na byka)

  Pozdrowienia :) Panna K

  OdpowiedzUsuń

Małe zasady
- Komentować może każdy, nawet użytkownik anonimowy
- Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona
- Odpowiadamy na komentarze, jeżeli istnieje taka możliwość (Czasem na krótkie komentarze nie da się odpowiedzieć)
- Jeżeli nie zastosujesz tzn. "chamskiej reklamy", możesz umieścić link do swojego bloga w komentarzu (Chamski spam będzie usuwany)

Haruhi Suzumiya