Ogłoszenia:
- Wszystkie linki zostały dodane do menu~ Mamy nadzieję, że wędrowanie po naszym blogu znów będzie dużo łatwiejsze :3

poniedziałek, 11 lutego 2013

Pierwsze Wrażenie Sezonu Zimowego - "Hetalia: The Beautiful World""Qaszka | Rani | Razem

„Hetalia: The Beautiful World” jest kolejną częścią kultowego anime o personifikacjach krajów. Głównymi bohaterami są państwa Osi: Włochy, Niemcy i Japonia. Fabuła jest zbiorem krótkich, różnorakich historii z postaciami krajów w roli głównej.  

Z wielką chęcią zabrałyśmy się do oglądania nowej serii, gdyż, jak wiele osób byłyśmy wielkimi fankami tegoż anime, czyli po prostu – Hetardkami. Jakiś czas przed premierą dowiedziałyśmy się, że ma być nowy design postaci, co zachęciło nas do poznania ich na nowo. Charakter anime zmienił się, już nie jest taki cukierkowy, jak wcześniej. Postacie są dużo lepiej zaprojektowane, mają dokładniejsze cienie, chociażby dlatego, że zmienił się sposób kolorowania włosów i są po prostu ładniejsze. Do niektórych bohaterów będzie się ciężko przyzwyczaić, bo wcale nie przypominają „poprzednich siebie”. (Nie poznaję Francji o.O Ale Ivan jest straszniejszy niż wcześniej o.O Ała! Skąd się wziął ten kran?! o.O) Jednak pasuje to także do zmiany stylu autora, gdyż w tomikowej wersji również zaistniała.

Klimat endingu jest podobny do tych z poprzednich serii. Po raz kolejny mamy wesołego Włochy, który tym razem śpiewa i tańczy. Niestety nie przewijają nam się wszystkie postacie, są tylko główni bohaterowie i popularniejsze kobiece personifikacje, które można bez problemu policzyć na palcach. Obsada również nie zmieniła się od poprzednich sezonów, możemy powiedzieć, że dalej jest świetna! Zmienił się jednak reżyser, stąd zapewne ta zmiana wyglądu anime.

Podsumowując, jest to seria, którą z największą chęcią zostaniemy do końca. Mimo iż jak na razie są tylko trzy odcinki, już pewien moment zdążył wstrząsnąć fandomem. (Mianowicie Prusy + Miotła! :D) Jednym z minusów jest to, że trudno znaleźć tę serię online, dostępna jest jednak na youtube, przez co serdecznie zapraszamy ~tutaj~.
Tak więc o to i na naszym blogu pojawia się Hetalia! :) I jakby nie patrzeć dzisiaj mamy pierwszy oficjalny dzień ferii! ^w^ Dlatego też zapraszamy was codziennie na kolejne notki! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Małe zasady
- Komentować może każdy, nawet użytkownik anonimowy
- Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona
- Odpowiadamy na komentarze, jeżeli istnieje taka możliwość (Czasem na krótkie komentarze nie da się odpowiedzieć)
- Jeżeli nie zastosujesz tzn. "chamskiej reklamy", możesz umieścić link do swojego bloga w komentarzu (Chamski spam będzie usuwany)

Haruhi Suzumiya