Ogłoszenia:
- Wszystkie linki zostały dodane do menu~ Mamy nadzieję, że wędrowanie po naszym blogu znów będzie dużo łatwiejsze :3

O nas

Imię: Paulina
Wiek: 16 lat
Data urodzenia: 7 kwietnia (Baran)
Grupa krwi: A rh+
Opis ogólny: Po pierwsze– Qaszka nigdy nie wie jak zacząć, często sprawia jej to spory kłopot. Jednak, gdy już zacznie czasami potrafi się rozpisać. Zatem, jak już zaczęliście czytać, proszę przeczytajcie dalej, może zaciekawi Was jej osoba. Jest bardzo leniwa, ale czasami dostaje jakiegoś przypływu energii, który sprawia, że jest w stanie coś zacząć, jednak nie zawsze to kończy, czasem po prostu zaczyna i odkłada na później, które nigdy nie następuje. Poza tym jest dość nieśmiała, wydaje się być cicha i spokojna, ale to tylko pozory. Można z nią pogadać prawdopodobnie na każdy temat, lubi poznawać nowe rzeczy i słuchać o czymś ciekawym. Interesuje się astronomią, lubi patrzeć się w nocne niebo i wypatrywać różnych ciekawych zjawisk astronomicznych. Jej prawdziwą pasją jest Japonia, kocha ten kraj, ciekawi ją jego kultura, język, a nawet historia, zwłaszcza okres Sengoku i to, co działo się na przełomie okresu Edo i Meiji. Jednak zaczęło się od anime i mangi, do dziś wiele ich ogląda i czyta, ponieważ zawsze znajdzie tam coś dla siebie. Najbardziej lubi komedie, romanse, yaoi oraz historyczne, o historii Japonii i samurajach. Nie pogardzi też, gdy pojawi się jakiś fajny bish. Zdecydowanie bardziej woli rysować niż pisać, ponieważ uważa, że wielu rzeczy nie jest w stanie przekazać poprzez słowa. Od jakiegoś czasu stara się w swoich rysunkach zamieszczać różna japońskie elementy, na przykład: katany, wachlarze, kimona itp. Rysuje od ponad 10 lat, odkąd tylko była dzieckiem. Jedną z jej dziwniejszych zdolności jest czytanie w myślach, często potrafi powiedzieć przed tobą to, co ty właśnie miałeś na myśli, jednak co się dziwić, w końcu jest bogiem.

Imię: Klaudia
Wiek: 17 lat
Data urodzenia: 19 stycznia (Koziorożec)
Grupa krwi: 0 rh+
Opis ogólny: Rani jest dziewczyną nieco dziwną, ale tylko dla niektórych. Jest przede wszystkim wszechstronna, lubi zajmować się wieloma rzeczami i próbować nowych rzeczy, niestety zwykle wszystkie swoje pomysły porzuca po dłuższym czasie. Obecnie jednak powróciła do pisania, a w dodatku dalej rysuje, co jest zaskakujące. Jej charakter? Cóż, jest dziewczyną miłą, zwykle uśmiechniętą, ale nie daj się zwieść, jest bardzo nieśmiała, do tego ma słabe nerwy, nie radzę jej denerwować. Czasem może zdawać się tajemnicza, ale jak ją poznasz, to potrafi odkryć przed tobą wszystkie kawałki swojej duszy. Teraz pewnie zapytasz mnie co lubi i czym się interesuje, prawda? Cóż, dziewczyna interesuje się mangą&anime, rysowaniem i nawet pisaniem, co bywa rzadziej, no i oczywiście Japonią, a poza tym lubi grać na gitarze.  Czego nie lubi? Trudno na to pytanie odpowiedzieć, uznajmy, że to jedna z tajemnic, którą dziewczyna trzyma w swych szponach i za szybko jej nie ujawni. Jeszcze jakieś pytania na jej temat? Nie? Proszę śmiało, bo nie mam zbyt dużo czasu! Ach... Jej ulubiony gatunek? Z tego co wiem, to ona lubi fantasy, shoujo, romanse i yaoi. No, to chyba będzie tyle prawda? Och! Zupełnie zapomniałam! Czy wspominałam, że ona jest wampirem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Małe zasady
- Komentować może każdy, nawet użytkownik anonimowy
- Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona
- Odpowiadamy na komentarze, jeżeli istnieje taka możliwość (Czasem na krótkie komentarze nie da się odpowiedzieć)
- Jeżeli nie zastosujesz tzn. "chamskiej reklamy", możesz umieścić link do swojego bloga w komentarzu (Chamski spam będzie usuwany)

Haruhi Suzumiya